O firmie

Biuro Projektowe MIDA zostało założone w 1995 roku jako pracownia projektowa. Od początku działalności biuro projektowe specjalizuje się w projektowaniu instalacji, przyłączy i sieci sanitarnych, grzewczych, a także kotłowni. W tym czasie zdobyliśmy szerokie doświadczenie zawodowe wykonując projekty w każdym rodzaju obiektów budowlanych, począwszy od budownictwa mieszkaniowego (np domy jednorodzinne, domy wielorodzinne), użyteczności publicznej oraz w budynkach przemysłowych. Nie tylko własna, samodzielna działalność przyczyniła się do zdobytego przez nas doświadczenia. Dzięki stałej współpracy z wieloma firmami z branży sanitarnej i budowlanej cały czas nabywamy umiejętności, które stale pozwalają nam w jeszcze większym stopniu zwiększać jakość oferowanych przez Nas usług.

          Długa działalność na rynku i współpraca z wieloma Klientami nauczyła nas rozumieć ich potrzeby i wymagania. Firma MIDA zawsze służy Klientowi fachową radą i pomocą bo najwyższym priorytetem dla nas jest zadowolenie Klienta. Dzięki pracowitości, terminowości oraz kompletnej i rzetelnej obsłudze stale rośnie grono naszych usatysfakcjonowanych Klientów. Mamy nadzieję, że zostanie ono poszerzone również o Ciebie bez względu na to czy jesteś prywatną osobą czy reprezentujesz Firmę.

          Zapraszamy do współpracy Klientów indywidualnych, Firmy wykonawcze, administracje nieruchomości, pracownie architektoniczne oraz wszystkie osoby i instytucje zainteresowane świadczonymi przez nas usługami. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!